معماری
خانه / وکالت طلاق / وکیل طلاق توافقی فوری

وکیل طلاق توافقی فوری

طلاق توافقی فوری

درباره ی طلاق توافقی نکاتی وجود دارد که برای سادگی کار به زبان بسیار ساده به این موارد اشاره می‌کنیم و به معرفی وکیل طلاق توافقی فوری در شیراز می‌پردازیم.

وکیل طلاق
طلاق توافقی

نخستین نکته در طلاق توافقی این است که زن و شوهر در این گونه از طلاق با توافق بر سر مسائلی مانند مهریه و حق طلاق و شروط ضمن عقد بدون درگیری های معمول خواهان طلاق توافقی هستند. در این‌گونه از طلاق به دلیل این‌که گفتگوها و چانه زنی ها پیش‌تر از سوی زوجین انجام شده سرعت کار در طلاق توافقی فوری دارای اهمیت است.
همچنین پیش‌تر درباره‌ی بزرگترین خطر و چالش در طلاق توافقی به مشکلات و خطراتی که در زمینه ی طلاق توافقی وجود دارد پرداخته ایم که پیشنهاد می کنید مورد بررسی قرار دهید.

در این گونه از طلاق زوجین می توانند با چانه زنی و گفتگو و ریش سفیدی پیش از هر چیزی از بخشی از حقوق خود مانند مهریه، حضانت و دیدار با کودکان و، جهزیه و نفقه به سادگی توافق کرده و برای طلاق توافقی فوری به دادگاه مراجعه نمایند.

در این زمینه در صورتی که زوجین نیاز به وکیل طلاق توافقی داشته باشند، زوج ها نیاز به دو وکیل دارند. هر یک از وکلا وکالت یکی از طرفین را به عهده می گیرند و کارهای معمول را انجام می دهند. این دفتر وکالت با در اختیار داشتن دو وکیل متخصص در زمینه ی دعاوی خانوادگی به گونه ی هم‌زمان می تواند در سریع ترین زمان ممکن طلاق توافقی را به سرانجام برساند.

مدارک مورد نیاز طلاق توافقی

طلاق توافقی با کاهش پرونده ها و درگیری‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن (در حالت عادی 10 روز کاری) قابل انجام است و مدارک مورد نیاز طلاق توافقی عبارت است از: 1- سند ازدواج 2- کارت ملی و شناس‌نامه‎‌‎ی هر دو زوج.

وکیل طلاق توافقی

این دفتر وکالت در شیراز آماده ی ارائه ی خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن برای طلاق توافقی به زوجینی است که قصد طلاق توافقی دارند. شما می توانید با تماس با شماره های زیر اقدام به هماهنگی در این زمینه کنید:

  09217989533 تماس حاصل فرمایید
نشانی تماس با رایانامه (ایمیل): info@dashtiali.ir

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل خوب در شیراز

معرفی وکیل خوب در شیراز طلاق چک بیمه دیه

طلاق، طلاق توافقی، چک، بیمه و دیه وکیل خوب در شیراز وکیل خوب در شیراز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =