معماری
خانه / وکالت طلاق / وکیل طلاق توافقی سریع در شیراز- بهترین وکلا

وکیل طلاق توافقی سریع در شیراز- بهترین وکلا

در این جستار ( مطلب ) به مراحل و شرایط و زمان و دوره‌ی اجرای  طلاق توافقی فوری با سپردن پرونده به وکیل طلاق توافقی در شیراز و دیگر شهرهای ایران پرداخته و سپس به معرفی و ارائه شماره تلفن و راه‌های ارتباطی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری دارای تخصص در امور خانواده و طلاق توافقی می‌پردازیم.

طلاق توافقی سریع
طلاق توافقی سریع

چرا برای طلاق توافقی وکیل بگیریم ؟

اگر برای انجام مراحل طلاق توافقی اقدام به سپردن پرونده به وکیل متخصص و دارای دانش در این زمینه شود می‌توان گفت مزایایی وجود دارد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره خواهد شد:

 • جدایی در کم‌ترین زمان ممکن و با توجه به گونه‌ی دعاوی انجام خواهد شد ( طلاق توافقی 1 هفته تا 10 روز )
 • باتوجه به درگیری‌های معمولی نیازی به حضور داشتن زن و شوهر در دادگاه نیست و وکلای همگی مراحل را پی‌گیری خواهند کرد.
 • زن و مرد نیازی به حضور در جلسات مشاوره و داوری میان زوجین ندارند و وکیل آن‌ها به‌جای ایشان در نشست‌های مشاوره و داوری حضور خواهد یافت.
 • توافقات زن و شوهر از سوی وکیل ثبت و صورت‌‎جلسه قانونی خواهد شد و برپایه‌ی همان توافقات حکم جاری می‌شود.

مراحل طلاق توافقی فوری در شیراز

در طلاق توافقی زن و شوهر باید در خصوص میزان مهریه ، حضانت فرزندان ، اجرت المثل ایام زندگی مشترک ، نفقه و حقوق مالی نزد وکیل طلاق توافقی در دفتر وکالت توافق انجام دهند تا موارد مورد ذکر روشن و آشکارا میان دو تن برای دنباله‌ی روند پرونده در دادگاه، با آگاهی زوج و زوجه قید گردد.

وکیل طلاق توافقی نیز برپایه‌ی این توافق‌ها و گفتگوها ، با رعایت امانت برای صدور حکم طلاق به دادگاه خانواده مربوطه مراجعه و جهت جاری شدن حکم طلاق اقدام می‌نماید.

طلاق توافقی چگونه است ؟ مدارک، مرحله‌ها و میزان پولی که باید جهت طلاق توافقی داد نیز دارای اهمیت است و از همه چیز مهم‌تر مدت زمان طلاق توافقی است. در این گونه از طلاق، همه چیز به ساز و گفتگوی زن و شوهر وابسته است و در بیش‌تر زمان‌ها زن و مرد پس از گفتگو و سازش درباره‌ی پرسمان‌های در ارتباط با زندگی مشترک از جمله موارد حقوقی مانند حق مهریه ، حق نفقه ، چگونگی تقسیم اموال مشترک و جهیزیه باید تصمیم گرفته شود. – دسترسی به وکیل طلاق در شیراز

تلفن وکیل طلاق شیراز
تلفن وکیل طلاق شیراز

طلاق توافقی در عرض یک هفته در شیراز

در این دفتر وکالت گروه بزرگ وکلای دادگستری شیراز ، طلاق توافقی با حداکثر سرعت ممکن و ظرف مدت یک هفته تا 10 روز انجام می‌پذرید تا درگیری‌های روحی و روانی و مشکلات فراوانی که در پی آن برای زوجین پیش می‌آید به کم‌ترین میزان خود برسد. در واقع یک طلاق توافقی سریع مد نظر است.

جهت ارتباط با گروه وکیل طلاق فوری در شیراز شما مراجعه کنندگان گرامی می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های درج شده در این پست اقدام به هماهنگی اولیه نمایید. برای حکم طلاق توافقی در این دفتر وکالت طی حدود یک هفته تا 10 روز جاری اقدام خواهد شد.

باید توجه داشته باشید که روند اجرای حکم طلاق توافقی در استان فارس و شیراز معمولا باتوجه به پیچیدگی‌های حقوقی و درگیری‌های معمول و مشاوره و غیره حتی نزدیک به 3 ماه به درازا می‌کشد. اما این دفتر وکالت پس از گذراند مراحل قانونی تنها در عرض 1 هفته تا 10 روز کاری حکم قطعی مربوط به طلاق را برای موکلان دریافت خواهد کرد. البته توافق میان زوج و زوجه پیش از اقدام نیز بسیار اهمیت دارد و تنها زوج‌هایی باید اقدام به طلاق کنند که راه دیگری برای آن‌ها و دنباله‌ی زندگی وجود نداشته باشد. – بهترین وکلای شیرازوکیل خوب در شیراز

بهترین وکیل طلاق توافقی شیراز

رعایت عدل و انصاف میان دو طرف پرونده و حداکثر تلاش جهت گرفتن حکم طلاق توافقی در کوتاه‌ترین بازه‌ی زمانی ممکن ( در این دفتر حقوقی طلاق توافقی 1 هفته تا 10 روز طول می‌کشد ) می‌تواند برترین و ویژه‌ترین مورد و مشخصه‌ی وکیل خوب باشد. بهترین وکیل طلاق توافقی به دلیل موضوع کاری باید چنین ویژگی را داشته باشد. – اسامی وکلای پایه یک دادگستری شیراز – اسامی وکیل های شیراز –

آقایان دشتی ، امیرپور، دهقانی سه تن از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز دارای تخصص در امور خانوادگی در این زمینه پذیرای پرونده‌های مورد اشاره هستند. تماس با این وکلا نیازمند هماهنگی اولیه با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن درج شده در پست است. ( شما می‌توانید در صورت نیاز به وکیل طلاق توافقی فوری در شیراز با شماره تلفن‌های 09217989533 در تماس باشید )

مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی

 1.     اصل سند ازدواج زن و شوهر
 2.     اصل شناسنامه زوج و زوجه
 3.     کپی کارت ملی هر دو نفر
 4. اگر اصل سند ازدواج در دسترس نیست باید رونوشت یا کپی سند ازدواج توسط یکی از زوجین از دفترخانه ( عقد و طلاق ) محل انعقاد عقد نکاح درخواست و دریافت شود و به وکیل ارائه گردد.

وکیل طلاق توافقی در شیراز

حقوق زن و مرد در طلاق توافقی

در طلاق به صورت عادی مرد هر زمان که بخواهد می‌تواند اقدام به طلاق دادن زوجه نماید ولیکن در آغاز باید حق و حقوق زن را پرداخت نماید. ولی در طلاق توافقی موضوع به‌گونه‌ی دیگری است.

در طلاق توافقیطرفین می‌توانند توافق کنند و با هم سازش نمایند. زن می‌تواند مهریه خود را در برابر حق طلاق مرد بخشش یا به اطلاح حقوقی بذل نماید و حکم طلاق تنها از طریق این دفتر وکالت ظرف مدت 1 هفته تا 10 روز کاری جاری گردد.

بهتر است که زوجین پیش از اقدام به طلاق توافقی حتما با چند روانشناس گفتگو کنند و اگر نظر مشاورین بر خاتمه زندگی زناشویی بودف جهت طلاق توافقی اقدام نمایند. چراکه طلاق یک تصمیم بزرگ در سراسر طول عمر انسان است و می‌تواند همگی زندگی یک فرد را تحت الشعاع قرار دهد.

طلاق توافقی فوری در شیراز

زوجینی که پس از مراجعه به مشاور حقوقی و روانشناس به این نتیجه رسیده‌اند که باید از هم جدا شوند می‌توانند در این دفتر وکالت گروه بزرگ وکلای دادگستری شیراز حضور یافته و در خصوص پیگیری طلاق توافقی خود در عرض 1 هفته اقدام نموده و حکم قطعی طلاق صادر شود.

شماره تلفن و راه‌های تماس

موکلانی که نیاز به ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور طلاق و طلاق توافقی دارند می‌توانند تنها از طریق شماره تلفن‌ها و رایانامه ( ایمیل ) و وبسایت دفتر وکالت شیراز اقدام به هماهنگی اولیه نموده  با بهترین وکلای پایه یک دادگستری شیراز در ارتباط باشند. راه‌های ارتباط با ما:

شماره تلفن: 09217989533

نشانی رایانامه رسمی: info@dashtiali.ir

نشانی وبسایت رسمی: https://dashtiali.ir

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل خوب در شیراز

معرفی وکیل خوب در شیراز طلاق چک بیمه دیه

طلاق، طلاق توافقی، چک، بیمه و دیه وکیل خوب در شیراز وکیل خوب در شیراز …

یک دیدگاه

 1. سلام
  وقتتون بخیر

  خیلی ممنون بابت مطالب مفید سایتتون
  آرزوی موفقیت روزافزون برای شما همکار محترم دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =