معماری
خانه / وکیل دیه / معرفی وکیل دیه شیراز کرج تهران

معرفی وکیل دیه شیراز کرج تهران

وکیل دیه شیراز کرج تهران

شما کاربران و مراجعه کنندگان گرامی، در صورت درگیر بودن در پرونده‌های مروبوط به امور دیه و اخذ دیه  از جمله دیه تصادفات ، دیه ضرب و جرح ، دیه قصور پزشکی ، وکیل اخذ دیه از بیمه و… تنها در صورتی که ساکن یکی از شهرهای شیراز ، کرج و تهران یا استان های فارس ، البرز و تهران هستید می توانید با انجام هماهنگی اولیه با گرداننده ی این تارنمای رسمی باتوجه به موضوع دعاوی خود با یکی از وکلای پایه یک دادگستری که در آن امر دارای تخصص هستند در ارتباط باشید و پرونده ی خود را به ایشان بسپارید و به وکیل دیه شیراز و کرج و تهران دسترسی یابید.

هنگام درگیر بودن در زمینه ی پرونده مربوط به دیه باتوجه به پیچیدگی های قانونی و نکات ریز در زمینه ی حقوق همراه بودن با یک وکیل خوب و متخصص در زمینه ی دیه دارای اهمیت است تا در آینده بتوان به همگی حقوق خود در این زمینه رسید. همچنین باید در نظر داشت که تنها وکلایی می توانند در این زمینه کار کنند که دارای تجربه و تخصص کافی باشند. پس در نتیجه باید این موضوع کاملا در نظر گرفته شود.

تصادفات رانندگی و دفاع در پرداخت خسارات جانی و مالی

وکیل خوب شیراز و کرج

وکلای پایه یک دادگستری ما

باتوجه به تخصص هر یک از وکلا در این زمینه آقایان دشتی ، امیر پور و آریان نژاد و… که همگی از وکلای پایه یک دادگستری و باتجربه هستند پس از هماهنگی اولیه با شماره تلفن های درج شده در زیر، در شهرهای مورد نظر آماده ی ارائه خدمات حقوقی در زمینه ی وکالت دیه ، وکیل ملکی ، خانواده ، طلاق ، وکیل طلاق توافقی ، وکیل چک و سفته و .. می باشند.

گونه‌های وکیل دیه

دیه تصادف و شکستگی اعضا بدن. چند نمونه از موارد مربوط به دیه تصادفات
دیه شکستگی کتف و پارگی عظه: دقت نمایید که در صورت روبرو شدن با چنین موردی همراه با وکیل متخصص دیه باید برای روشن شدن میزان جراحات و آسیب ها و میزان دیه به پزشکی قانونی مراجعه نموده و پس از طی کردن مراحل اداری با گزارش پزشکی قانونی به مراجع حقوقی میزان دیه تعیین گردد. وکیل دیه شیراز تهران و وکیل کرج

دیه مروبوط به تصادف موتور سیکلت و ترک نشین / دیه درگیری و فرو رفتن اشیا تیز
تصادف و گریختن خودرو و موتور سیکلت: توجه داشته باشید در صورتی که با موتر سواری یا خودرو تصادف کردید و این تصادف برای شما آسیب جسمی و جراحت به وجود اورده و شما درگیر مسائل مروبط به پزشکی قانونی ، دادگستری و پاسگاه شده اید می توانید با سپردن پرونده ی خود با دارا بودن شماره پلاک ضارب در مراجع قضایی اقدام به پی گیری موضوع نمایید.

دیه ضرب و جرح و درگیری

برای نمونه دیه آسیب دیدن بینی در درگیری و دعوا ! میان اشخاص. با سپردن پرونده ی خود به وکیل متخصص می توانید پس از انجام مراحل مربوط به گواهی پزشکی قانونی و تنظیم گزارش و .. به دادسرا مراجعه نمایید و سپس قاضی می تواند میزان دیه ای که به شما تعلق می گیرد را تعیین کند. وکیل دیه شیراز کرج و تهران

ارش و دیه

برخی از موارد آسیب دیدگی و جراحت می تواند شامل ارش نیز شود. یعنی این موراد نه تنها ایجاد دیه خواهد کرد بلکه ارش نیز داد.  پس برای محاسبه دیه اعضای بدن باید چنین مواردی را نیز در نظر داشت. مشاوره گرفتن از وکیل و مشاوره حقوقی با وکیل در این زمینه می تواند بسیار سودمند باشد.

برپایه‌ی سخنان سخنگوی قوه ی محترم قضاییه نرخ دیه سال آینده با 20.6 درصد افزایش برای ماه های عادی 114 میلیون تومان و برای ماه های ویزه و حرام 152 میلیون تومان خواهد بود.

برای برخورداری از خدمات حقوقی وکیل خوب در زمینه ی دیه و بهترین وکلای پایه یک دادگستری با ما در تماس باشید.

شماره تماس جهت هماهنگی با وکیل

جهت تعیین وقت ملاقات و هماهنگی اولیه با گرداننده‌ی تارنما آقای محسنی با شماره‌ تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

07132275396    /     09217989533    /    info@dashtiali.ir

 

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل سفته شیراز قانون چک

قانون چک ، سفته و اسناد تجاری- وکیل در شیراز

وکیل چک و سفته در شیراز و قانون چک در این پست به موضوع قانون …

2 دیدگاه

  1. سلام جناب دشتی
    حیدری هستم، مژگان حیدری وکیل پایه یک دادگستری
    ان شااالله همیشه پیروز و موفق باشید
    آیا مایل به تبادل لینک هستید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =