معماری
خانه / وکیل ملک / وکیل خرید ملک و خانه

وکیل خرید ملک و خانه

مشکلات خرید ملک و خانه و زمین

یکی از عمده مشکلاتی که امروزه خریداران ملک و خانه و آپارتمان با آن درگیر هستند کلاهبرداری ها در زمینه ی دریافت وجه و چک مربوط به خرید خانه است. از دیگر موارد می توان به مشکلات و درگیری های خریداری خانه و مالک پس از عقد قرارداد و در هنگام تحویل خانه است.

وکیل ملک و خرید خانه

قراردادهای پیش خرید و خرید خانه

بدبختانه قرارداهایی که در این میان نگاشته و عقد می گردد دارای موارد ریز نیست و در آینده و در هنگام تحویل ملک باعث اختلاف میان مالک و خریدار می گردد. دیرکرد در تحویل خانه نیز از جمله مشکلات همیشگی است که گاه با توجه به اختلافات نیازمند پیگیری حقوقی است.

دعاوی حقوقی ملکی مانند هر مورد حقوقی دیگر دارای شاخه های عمومی و تخصصی است. برخی از وکلا در این زمینه تخصص داشته و برخی این پرونده ها را نمی پذیرند و در پرونده ها و دعاوی دیگر دارای تخصص هستند. در نتیجه توصیه ی ما به کسانی که قصد خرید خانه یا پیش خرید آپارتمان و.. دارند این است که پیش از هر چیزی به مراحع قانونی کشور مراجعه کرده و اطمینان لازم را کسب کنند و پس از آن با مشورت با یک وکیل مجرب و ارائه ی قرارداد به وکیل پایه یک دادگستری خیال خود را آسوده کنند.

مشارکت در ساخت و خرید زمین

خرید زمین هایی که از نظر قانونی مشکل دارند نیز یکی از مشکلات همیشگی گریبانگیر است. باید این زمین ها از سوی ادارات دولتی و مراجع مربوطه استعلام گردند و کاربری آن ها مشکل شود تا در آینده به مشکلات معمول که همه از آن آگاه هستیم دچار نگردد.
اختللاف های مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت نیز از دیگر مواردی است که می توان به آن ها اشاره کرد و پیش از هر اقدامی مشاوره ی حقوقی و تنظیم قرارداد زیر نظر وکیل متخصص برای آسودگی خیال پیشنهاد می شود.

در پایان در صورت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در زمینه ملک و خانه و زمین می توانید با شماره های زیر جهت هماهنگ در تماس باشید:

شماره دفتر: 07132275396 شماره موبایل / گوشی همراه: 09217989533

درباره ی gardanandeh

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + چهار =