معماری
خانه / Uncategorized / قبول وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل

قبول وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل

معرفی وکیل و مشاوره حقوقی با وکیل

باید به یاد داشته باشید که گاه پیش می‌آید که شخصی از شهروندان برای به‌دست آوردن حق قانونی خود یک دعوا را به دادگاه و مراجع قضایی طرح کند یا شکایتی که علیه او شده است را پاسخ داده و به صورت قانونی دفاع کند و به نظر این کار باید توسط یک وکیل پایه یک دادگستری که در آن دعاوی و پرونده دارای تجربه و تخصص باشد انجام شود یا مشاوره حقوقی با وکیل انجام گردد.
باید گفت که اشخاصی که از قوانین آگاه نیستند لزوما با تکیه بر کتاب قانون نمی‌توانند به نتیجه‌ی مطلوب برسند و در این میان گردانندگی مشکلات حقوقی سخت خواهد بود و گاه با شکست روبرو خواهد شد.

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی و حضوری

در این میان باید در نظر داشت که گاهی پیش می‌آید که به دلیل سادگی پرونده تنها یک مشاوره حقوقی با وکیل کافی بسنده است. یعنی شما پیش از هر چیز باید نوع پرونده و دعاوی خود را با کارشناس ما مطرح کنید، سپس کارشناس ما شما را به وکیل متخصص و وکیل خوب در آن زمینه ی خاص در شهرهای شیراز ، کرج ، تهران معرفی می کند و در نهایت شما به مشاوره حقوقی از طریق تلفن یا به صورت حضوری خواهید پرداخت.
آن‌گاه که به‌ناچار مراجعه به دادگاه الزامی شد و مصالحه و آشتی و گفتگو پاسخ نداد، موکل باید به حقوق قانونی خود و عواقبی که در پی دنبال کردن دعوا و پررونده درر پیش است اشنا باشد.

قبول وکالت پرونده ها به صورت تخصصی

گاهی نیز پیش می‌آید که به دلیل پیچیده بودن پرونده‌ها و خارج از حوصله بودن پی‌گیری پرونده‌های حقوقی و قضایی شما نیاز به سپردن دعاوی خود به وکیل پایه یک دادگستری خوب و باتجربه دارید. در این میان می توانید با تماس تلفنی با کارشناسان ما نخست موضوع خود را مطرح کنید تا مشخص شود که کدام یک از وکلای این دفتر وکالت در آن زمینه دارای تخصص است و سپس شهر مورد نظر و دادگاهی که دعوا در آن مطرح شده مشخص خواهد شد و درر پایان به وکیل مورد نظر لینک خواهید شد.

خدمات حقوقی این گروه بزرگ وکلا در شیراز کرج تهران

خدمات حقوقی این دفتر وکالت توسط وکلا مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و قبول وکالت در شهرهای شیراز و استان فارس و کرج و استان البرز و تهران است. این خدمات حقوقی شامل موارد زیر است که شما می توانید برای دریافت این خدمات با گرداننده ی تارنما و شماره تلفن ها و راه های ارتباطی زیر در پیوند باشید و نسبت به تعیین وقت و هماهنگی اولیه اقدام نمایید.

  • دعاوی کیفری و حقوقی
  • دعاوی تجاری و ملکی
  • دعاوی خانوادگی
  • دعاوی ایرانیان مقیم خارج از کشور
  • خدمات حقوقی ثبت شرکت و برند و نام تجاری
  • دعاوی مروبط به پرونده‌های دیه و دیه تصادفات و بیمه و …

شماره تلفن و راه های تماس

راه‌های تماس و تعیین وقت جهت مشاوره حقوقی:

09217989533 – info@dashtiali.ir

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل سفته شیراز قانون چک

قانون چک ، سفته و اسناد تجاری- وکیل در شیراز

وکیل چک و سفته در شیراز و قانون چک در این پست به موضوع قانون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =