معماری
خانه / وکالت طلاق / وکالت طلاق و طلاق توافقی

وکالت طلاق و طلاق توافقی

کوتاه درباره‌ی قرارداد طلاق و وکالت طلاق

ازدواج زیباترین قراردادی است که میان انسان‌ها بسته می‌شود و وکالت طلاق و طلاق توافقی گاه آبی است بر آتش این قرارداد. در صورتی که حس مشترک دو طرف یعنی زوج و زوجه تامین گردد همگی مشکلات را می‌توان قابل حل دانست و موضوع باهم بودن و ارزش آن به هیچ عنوان قابل قیمت گذاری نیست. لیکن گاهی همین رابطه به گونه ای تبدیل به روابط زجر آور می شود که متاسفانه نه تنها کانون گرمی در خانواده وجود نخواهد داشت بلکه انسان را از نظر روانی دچار اختلال بنیادین می کند.

در این میان طلاق که به گونه‌ای منفورترین و سیاه‌ترین قرارداد انسانی است واجب و ضروری به حساب می‌آید. گاه جدایی بهتر از ادامه ی رابطه ی بیمار است و به هیچ عنوان دنبال کردن زندگی پر از درگیری به صلاح نیست. پس از ریش سفیدی ها و میانجیگری ها و مشورت ها اگر نتیجه ای دریافت نشود باید دست به طلاق و طلاق توافقی زد و جلوی آسیب های روانی و مشکلات پرشمار اقتصادی و… را گرفت.

وکیل طلاق و طلاق توافقی
وکیل طلاق و طلاق توافقی

وکیل طلاق و وکیل طلاق توافقی

در صورتی کار به این مرحله رسید زوج یا زوجه می توانند با بهره گیری از وکلای متخصص پایه یک دادگستری که در زمینه‌ی وکالت طلاق توافقی دارای تجربه هستند طلاق توافقی فوری در کوتاه ترین زمان ممکن را به انجام رسانیده و حکم طلاق جاری شود تا به لحاظ روانی از اثرات سو آن هر چه زودتر بتوان فاصله گرفت. البته باید توجه داشت که خودو موضوع جدایی و طلاق از نظر حقوقی و روحی مشکلات فراوان و ناخوشایندی را در پی خواهد داشت و باید تنها و تنها در زمانی اقدام به طلاق و طلاق توافقی کرد که در واقع هیچ راه دیگری برای ادامه ی زندگی مشترک وجود نداشته باشد.
در این زمان سپردن پرونده وکالت طلاق به یک وکیل طلاق می‌تواند در کنار موکل خود کارها را با کم ترین تنش و درگیری انجام دهد و در کوتاه ترین زمان حکم طلاق جاری شود.

مدت زمان طلاق توافقی

اگر کار به توافق طرفین و زوجین برسد و قرار بر این باشد که بر سر موضوعات گوناگون از جمله مهریه و حق طلاق و .. دیگر بحث و درگیری نباشد تنها موضوعی که باقی می ماند این است که کار با کم ترین درگیری و در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسد. در این میان بهره گیری از وکیل متخصص که به نکات ریز حقوقی آشنایی دارد می تواند این مهم را به انجام برساند.

باید توجه داشت که مدت زمان طلاق توافقی می تواند در شهرها و استان های گوناگون متفاوت باشد. مشاوره های حقوقی و روانی در این میان توسط مشاوران و روانشناسان باید به انجام برسد و مراحلی گوناگونی از طرف قانون گذار ذکر شده است…

معرفی وکیل طلاق و طلاق توافقی

شما کاربران گرامی در صورتی که نیاز وکیل طلاق داشته باشد می توانید از طریق این دفتر وکالت با مطرح کردن موضوع و هماهنگی اولیه از طریق شماره تلفن های درج شده با بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شهرهای شیراز کرج و تهران در ارتباط قرار گرفته و اقدام به مطرح کردن دعاوی حقوقی خود نمایید.

شماره تماس:   09217989533  –   نشانی رایانامه (ایمیل): info@dashtiali.ir

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل سفته شیراز قانون چک

قانون چک ، سفته و اسناد تجاری- وکیل در شیراز

وکیل چک و سفته در شیراز و قانون چک در این پست به موضوع قانون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 16 =