معماری
خانه / مشاوره حقوقی / چگونه یک وکیل خوب پیدا کنیم ؟

چگونه یک وکیل خوب پیدا کنیم ؟

یک وکیل خوب معرفی کنید !!

یک وکیل خوب یا بهترین وکیل در فلان شهر را به من معرفی کنید. این پرسش ممکن هست به گوش هر کدام از ما رسیده باشد. در واقع هر کسی هر زمان که درگیر پرونده و دعاوی حقوقی می شه و پاش به دادگاه و کلانتری و .. کشیده می شه در حالی که پیش از آن فکرش را نمی کرده، نیاز شدیدی در خود می بیند که نیازمند یک وکیل خوب یا بهترین وکیل در شهر خود برای یک موضوع خاص دارد. ممکن است کسی نیازمند وکیل خوب در زمینه ی طلاق یا طلاق توافقی یا کلا مسائل خانوادگی باشد چرا که به تازگی درگیر این موضوع یعنی طلاق شده. یا اینکه کسی نیازمند وکیل دیه در فلان شهر است چون به تازگی درگیر تصادف یا ضرب و حرج یا قصور پزشکی یا … شده. یا وکیل چک و سفته و وصل طلب و چک و توقیف اموال و دارایی که معمولا همگی درگیر آن خواهیم شد.

معرفی وکیل خوب در شیراز کرج
معرفی وکیل خوب در شیراز کرج

ما در این پست به این موضوع می پردازیم و بررسی می کنیم که چه وکیلی بهترین وکیل است و در پایان شماره تلفن تماس چند تن از وکلای پایه یک دادگستری در شهرهای شیراز ، کرج و تهران را عرضه می داریم تا در صورت نیاز اقدام به هماهنگی با این وکلا نمایید.

وکیل خوب را چگونه انتخاب کنیم ؟

آنچه ما می دانیم و اصل ماجرا در نظر می گیریم تخصص و تجربه در یک امر و یک زمینه است. دیگر موارد از جمله تجربه ی چندین و چند ساله و سن و سال و غیره از دید ما هیچ تاثیری در خوب بودن وکیل ندارد. در واقع گزینش و انتخاب وکیل خوب مانند گزینش و انتخاب یک پزشک خوب است. پزشک ها در زمینه های گوناگون دارای تخصص هستند. به هیچ عنوان فلان پزشک در زمینه ی زنان با همه ی تجربه و سن و سال بالا و .. نمی تواند ادعای دانش بالاتری روبروی یک دندانپزشک برای کسی که دچار درد دندان شده داشته باشد. در نتیجه از دید ما بهترین وکیل وکیلی است که دقیقا در امر و زمینه ی دعاوی پرونده ی مورد نظر دارای تخصص و تجربه باشد.

وکیل خوب طلاق کیست ؟

همان گونه که از عنوان مشخص است وکیل خوب طلاق کسی است که سال ها دارای تجربه دفاع از موکلین در زمینه ی طلاق باشد. در مرحله ی بعدی وکیلی خوب و و بهترین به شمار می آید که دارای تخصص و تجربه در زمینه ی وکالت پرونده ها و دعاوی خانوادگی باشد.

بهترین وکیل دیه شیراز و کرج و تهران

عنوان آشکار کننده ی همه چیز است. قرار است اقدام به دریافت و اخذ دیه کنید؟ قرار است دیه خود را از بیمه یا از کسی که به شما آسیب زده دریافت و طلب کنید؟ می خواهید دیه ی قصور پزشکی از پزشکی که به شما زیان زده را بگیرید؟ آیا تصادف کرده اید و نیاز به پیگیری پرونده دیه از طریف یک وکیل دارید؟ این ها همه نیاز به وکیلی دارد که متخصص امر پرونده های دیه باشد. یعنی وکیل دیه .

وکیل چک و سفته و مالی

این رشته از وکالت هم یک گستره ی بزرگ را شامل می شود. بی گمان نیاز به تخصص دارد. معمولا وکلایی که در زمینه ی چک و سفته و وصول طلب و چک کار می کنند دیگر در زمینه های جداگانه کار نمی کنند. دلیل آن هم گستردگی کار است. یافتن وکیل چک

وکیل ملکی و املاک و قراردادها

با توجه به درگیری ها و طرح دعاوی گوناگون در پی ساخت و سازها و خرید و فروش ها و کلاهبرداری ها این بخش از حوزه ی وکالت و حقوقی نیز نیاز به وکیل متخصص دارد و شمار پرونده ها افزایش یافته. یافتن بهترین و وکیل ملک دارای اهمیت است.

وکیل متخصص مواد مخدر

این گزینه یعنی بهترین وکیل مواد مخدر ، از دسته گزینه های بسیار مهم است. وکیل جرائم مواد مخدر به معنای واقعی باید دارای تخصص باشد. باید سال ها در این زمینه کار کرده باشد. باید بتواند به صورت کامل از حقوق موکل خود دفاع کند تا یک فرد و یک انسان و یک شهروند را به جامعه بازگرداند و از وی یک فرد سالم و سودمند برای مردم جامعه بسازد.

برخی از وکلا در همگی زمينه هاي حقوقي مشاوره می دهند. خانوادگي كيفري حقوقي قضايي ارث مالي. برای نمونه این گزینه را ببنید:

– دعاوي ملكي ارائه مشاوره حقوقي و قبول وكالت دادگستري در كليه دعاوي حقوقي از قبيل: طرح ودفاع از كليه دعاوي ملكي از جمله دعواي خلع يد – تخليه يد- رفع تصرف عدواني – رفع ممانعت از حق – رفع مزاحمت – الزام تنظيم سند رسمي- الزام به فك رهن – الزام به اخذ پايان كار – الزام به اخذ صورت مجلس تفكيكي – ابطال سند – ابطال قرارداد – فسخ قرارداد – كليه دعاوي راجع به موقوفات عام وخاص – اخذ و مطالبه و…

ما به شما چنین پیشنهادی نمی دهیم. از دید ما شما باید با یک گروه بزرگ وکلای پایه یک دادگستری در ارتباط باشید و تنها با وکیلی که در زمینه ی کاری شما دارای تخصص است کار کنید. وکیل پایه یک بودن به هیچ عنوان دلیلی بر خوب بودن وکیل نیست.

تلفن گروه وکلای پایه یک دادگستری شیراز و کرج

شما در صورتی که در شهر شیراز ( استان فارس ) کرج ( استان البرز ) تهران ( استان تهران ) ساکن هستید و نیازمند معرفی و ارتباط با وکیل خوب در این زمینه ها هستند می توانید جهت لینک شدن با وکلا با شماره تلفن زیر در تماس باشید و اقدام به هماهنگی اولیه نمایید.

شماره تلفن های تماس:    07132275396 / 09217989533

نشانی تماس با رایانامه (ایمیل):       info@dashtiali.ir

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل سفته شیراز قانون چک

قانون چک ، سفته و اسناد تجاری- وکیل در شیراز

وکیل چک و سفته در شیراز و قانون چک در این پست به موضوع قانون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 19 =