معماری
خانه / مشاوره حقوقی / مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

برخی از مراجعین و موکلین متقاضی مشاوره حقوقی و تلفنی و حضوری در زمینه ی چگونگی دریافت این مشاوره های حقوقی پرسیده بودند. روند دریافت مشاوره ی حقوقی توسط آقای علی دشتی وکیل پایه یک دادگستری به این صورت است که پیش از هر چیز باید مشخص شود که موکل نیازمند مشاوره‌ی حقوقی تلفنی است یا خواهان مشاوره ی حقوقی حضوری در دفتر وکالت؟ گزینش میان مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری .

مشاوره حقوقی تلفنی

گاه پیش می آید که موکلین تنها نیاز به یک مشاوره ی کوتاه تلفنی و دریافت راهنمایی حقوقی از طرف یک وکیل در زمینه های گوناگون دارد. با توجه به مشکلات روشن و آشکاری که در زمینه ی رفت و آمد در زندگی شهری کنونی همه از آن آگاه هستیم لزوما حضور در دفتر و مشاوره با وکیل یک امر بایسته نیست. بلکه می توان مشاوره ی حقوقی در دعاوی و پرونده های گوناگون اعم از خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، ارث، املاک، قرارداها، مالی و وکیل چک و سفته و… را از طریق تلفن با وکیل انجام داد و با این کار در زمان خود صرفه جویی کرد. ضمن اینکه هزینه ی مشاوره‌ی حقوقی تلفنی کم‌تر از مشاوره‌ی حقوقی حضوری در نظر گرفته می شود. ( با این روش به سریع ترین حالت ممکن و از هر شهر و استان در کشور ایران می توان مشاوره دریافت کرد )

مشاوره‌ی حقوقی حضوری

گاه پیش می آید که موکل به هر دلیل از جمله ارائه‌ی مدارک فیزیکی و اسناد و غیره نیازمند مشاوره حقوقی به صورت حضوری در دفتر وکیل است. در نتیجه موکلین گرامی می توانند با تماس تلفنی اولیه و هماهنگی اولیه و تعیین وقت در دفتر وکالت حضور پیدا کننده.

مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری
مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

روش هماهنگی و تعیین وقت

برای تعیین وقت و هماهنگی اولیه جهت مشاوره یا واگذاری پرونده وکالت خود در آغاز جهت هماهنگی با آقای محسنی دفتردار آقای دشتی تماس حاصل فرموده. پس از هماهنگی اولیه شماره تماس وکیل به موکلان ارائه شده و موکل پس از واریز مبلغ مورد نظر وکیل به شماره حساب آقای دشتی اقدام به دریافت مشاوره حقوقی می کند. مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

نشانی دفتر برای حضور در صورتی که آقای دشتی در دفتر مرکزی باشند شیراز – فلکه ی اطلسی و در صورتی که در دفتر شخصی خود حضور داشته باشند در شیراز – خیابان موعود ( روبرو پلاستیک سازی ) است. این موضوع در هنگام تماس و هماهنگی اولیه (بسته به روز کاری) خدمت موکلین اعلام خواهد شد.

همچنین جهت مشاورره حقوقی با آقای امیرپور وکیل پایه یک دادگستری دفتر وکالت واقع در فلکه گاز شیراز است. هماهنگی اولیه با شماره تلفن درج شده در زیر پست

راه های تماس جهت هماهنگی

شماره تماس:    09217989533  –   نشانی رایانامه (ایمیل): info@dashtiali.ir

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل سفته شیراز قانون چک

قانون چک ، سفته و اسناد تجاری- وکیل در شیراز

وکیل چک و سفته در شیراز و قانون چک در این پست به موضوع قانون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =