معماری
خانه / مشاوره حقوقی / مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

چرا مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل؟

با توجه این‌که برخی از مراجعین امکان حضور در دفتر حقوقی جهت دریافت مشاوره حقوقی توسط یکی از وکیل‌های پایه‌یک دادگستری این دفتر تخصصی را ندارد، امکان مشاوره‌ی حقوقی از طریق تماس تلفنی پس از واریز حق مشاوره و هماهنگی و دریافت وقت، ایجاد شده است. در شهر شیراز کرج و تهران.

شما با تماس تلفنی با شماره های درج شده می توانید برای دریافت مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری این دفتر وکالت اقدام نمایید.

مشاوره تلفنی
مشاوره حقوقی

برخی از موکلان تنها با یک مشاوره ی حقوقی می توانند به امور حقوقی و قضایی خود بپردازند و شاید کار آن‌چنان نیاز به مراجعه به وکیل نداشته باشد و با یک مشاوره ی حقوقی تلفنی با وکیل متخصص قابل انجام باشد.

هریک از وکلای این دفتر حقوقی در زمینه‌ی تخصصی خود آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی حقوقی به شما هستند. از جمله دعاوی خانوادگی (مهریه و طلاق توافقی)، ارث، وصول چک. بدیهی است که مشورت با وکیل پس از واریز حق مشاوره از طریق واریز به کارت شتابی وکیل مورد نظر قابل انجام است.

مشاوره در امور دیه ، حقوقی مهریه ، طلاق یک طرفه و طلاق توافقی ، ثبت اسناد و قرارداد ، چک و دعاوی مالی و ملکی توسط وکیل متخصص در شهر شیراز و کرج و تهران از طریق این دفتر وکالت و گروه وکلای پایه یک دادگستری امکان پذیر است.

مشاوره تلفنی با وکیل

تماس تلفنی با وکیل جهت مشاور با وکیل. در صورتی که نیاز به مشاوره ی حقوقی از طریق تلفن با وکیل دارید و امکان حضور در دفتر وکالت را ندارید می توانید جهت تعیین وقت با این شماره‌ها در تماس باشید:

09217989533 – info@dashtiali.ir

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل شیرازبهترین وکیل خوب

وکیل شیراز بهترین وکلا پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز مشاوره حضوری و تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =