معماری
خانه / مشاوره حقوقی / چرا مشاوره حقوقی با وکیل

چرا مشاوره حقوقی با وکیل

چرا مشاوره حقوقی با وکیل

کسانی که کمی آینده‌نگرتر هستند پیش از هر کاری که دارای پیچیدگی‌های معمول حقوقی است، مانند نوشتن هرگونه سند، قرارداد، ملکی، تجاری، مربوط به ارث، اختلافات خانوادگی و پیش از مطرح کردن دعاوی حقوقی و یا دفاع از دعاوی طرح شده می‌کوشند با یک هزینه‌ی بسیار اندک از تجربه‌ها و دانش وکیل متخصص در آن زمینه بهره‌مند گشته و در آینده دچار تحمل هزینه‌های مالی و روحی بزرگ‌تر نشوند و دست به مشاوره حقوقی با وکیل می زنند.

مشاوره حقوقی وکیل
مشاوره حقوقی وکیل

مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص و با تجربه در زمینه‌ی مورد نظر، می تواند باعث جلوگیری کردن از سوتفاهم‌های معمول در ازدواج، طلاق، ثبت قرارداها، مشارکت‌های گوناگون مالی و دیگر موضوعات حقوقی و کیفری در آینده شود.

همچنین پیش از طرح دعوی و شکایت از سوی شما نسبت به دیگری باید از کوچکترین مسائل و احتمالات آگاه بود تا در آینده با آگاهی کامل به دادگاه و مراجع قضایی رجوع شود. گاهی اقدام بدون بررسی های اولیه حقوقی می تواند به زیان شاکی منجر شود.

اگر طرح موضوع پرونده انجام شود و در زمان نیاز مدارک و اسناد مورد نیاز تهیه نشده باشد تا در اختیار دادگاه محترم قرار بگیرد این یکی از بزرگترین زیان ها به شمار می آید. باید پیش از هر چیزی در مهلت مقرر شده همگی ادله و دلایل مورد نظر گردآوری شده باشد.

شرکت ها و کارخانجات و کسانی که در املاک و سرمایه گذاری ملکی درگیر هستند پیش از انعقاد هر قراردادی نیاز به مشاوره حقوقی دارند تا از مشکلات ملکی و قراردادی که بارها پیش آمده و همه از آن آگاه هستیم جلوگیری به عمل آید.

گاه کارشناسان گوناگون در پرونده های گوناگون نظرات شخصیب خود را ارائه می دهند که ممکن از به دلیل ناآگاهی حقوقی به سادگی پذیرفته شود. ممکن است دلایل قانونی وجود داشته باشد که کارشناسان آن را لحاظ نکرده باشند و یک وکیل مجرب دادگستری بتواند این نکات را از دل پرونده بیرون بکشد.

چرا مشاوره حقوقی با وکیل

پس مشاوره های حقوقی با وکیل شامل همگی موارد

مشاوره حقوقی ملکی
مشاوره حقوقی خانوادگی و طلاق
مشاوره حقوقی مهریه
مشاوره حقوقی چک و اسناد مالی
مشاوره حقوقی دیه
مشاوره حقوقی تصادف ها و بیمه
مشاوره حقوقی حضانت فرزندان
مشاوره حقوقی انحصار وراثت
مشاوره حقوقی و کیفری
—-
جهت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی یا حضوری در شیراز با وکلای ما با تخصص و تجربه در زمینه های گوناگون با این شماره ها در تماس باشید:

07132275396 / 09217989533 تماس حاصل فرمایید
نشانی تماس با رایانامه (ایمیل): info@dashtiali.ir

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل سفته شیراز قانون چک

قانون چک ، سفته و اسناد تجاری- وکیل در شیراز

وکیل چک و سفته در شیراز و قانون چک در این پست به موضوع قانون …

یک دیدگاه

  1. با سلام.در مورد امور معافیت سربازی هم در شیراز وکالت قبول میکنید؟ لطفا جوابتون رو به ایمیلم بفرستین.ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پنج =