معماری
خانه / وکالت طلاق / پذیرش تخصصی دعاوی خانواده و طلاق در شیراز

پذیرش تخصصی دعاوی خانواده و طلاق در شیراز

باید دانست که هم‌اکنون در دادگاه‌های کشور ایران، یکی از پرشمارترین دسته از پرونده‌های قضایی محاکم، پرونده‌های امور دعاوی خانواده و از همه مهم‌تر طلاق است.

در این میان معمولا برای بهتر نتیجه گرفتن، پیشنهاد می‌شود هر یک از طرفین برای رسیدن به حقوق قانونی خود و اهداف مورد نظر، با بهترین وکلای پایه یک دادگستری متخصص در امور خانواده و دعاوی طلاق، مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در ارتباط بوده و نسبت به دریافت خدمات حقوقی اقدام کند.

این گروه بزرگ از وکلای پایه‌یک دادگستری در شهر شیراز، متخصص در امور دعاوی خانواده، کوشش می‌کند بهترین وکیل خانواده، طلاق، نفقه، مهریه و… را که در این حوزه دارای سال‌ها تجربه و آشنا به زیر و بم قانون طلاق و یا موارد مربوط به آن است را به موکلین و زوجین معرفی کند.

وکیل دعاوی خانواده در شیراز
وکیل دعاوی خانواده در شیراز

مراحل کار وکیل خانواده

هدف بنیادین وکیل و موکل در پرونده‌های مربوط به طلاق یک‌طرفه و طلاق توافقی و دیگر دعاوی خانواده، این است که موکل توسط وکیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن و سریع‌ترین حالت به حقوق کامل خود دست یابد و پرونده به سرانجام برسد.

در آغاز این دفتر وکالت می‌کوشد به صوت دقیق و ریزکاوانه توسط کارشناسان و با مشورت دیگر وکلا که به صورت تخصصی در زمینه‌ی پرونده‌های خانواده کار می‌کنند، همگی مراحل و راه‌حل‌های قانونی را به موکلین پیشنهاد کرده و پس از عقد قرارداد جهت وکالت پرونده در همگی مدت زمان دادرسی دست کم وکیل مورد نظر با چند تن از وکلای دیگر آشنا به مسائل در حال مشورت باشد.

وکیل دعاوی خانواده و طلاق در شیراز

اشخاصی که در حال حاظر در زمینه‌ی مسائل خانواده به دشواری برخوده‌اند و یا هم اکنون در اندیشه‌ی دریافت خدمات حقوقی از طرف وکیل طلاق، وکیل مهریه، وکیل نفقه و… به صورت تخصصی هستند

می‌توانند با شماره‌ها و راه‌های تماس رسمی این مرکز حقوقی جهت معرفی بهترین وکیل دعاوی خانواده و بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شهر شیراز و استان فارس در ارتباط بوده و اقدام به هماهنگی اولیه و تعیین وقت قبلی نمایند.

انواع طلاق و شیوه‌های طلاق گرفتن

طلاق توافقی: آسان‌ترین شیوه‌ی رخداد طلاق هنگامی است که زن و شوهر بر پرسمان و انجام طلاق توافق داشته باشند و دیگر خواهان دنبال کردن زندگی مشترک با یکدیگر نباشند. این گونه از طلاق را به‌عنوان طلاق توافقی می‌شناسند که از اختیار مرد در طلاق ریشه می‌گیرد. ( در صورت نیاز کلیک کنید: وکیل طلاق توافقی سریع )

طلاق از طرف مرد: گونه‌ی دوم دیگر جدایی زوجین، که پایه‌ی همگی قانون‌های طلاق است، طلاق یک‌طرفه از سوی مرد و با اراده زوج است. چون حق طلاق طبق قانون در واقع با مرد است. البته مرد باید طبق قانون طلاق و مهریه نسبت به پرداخت کامل مهریه به صورت چک یا نقد اقدام کند.

طلاق از طرف زن: طلاق از سوی زوجه ( یا زن ) که این گونه از طلاق تنها هنگامی قابل انجام خواهد بود که زوجه یکی از شروط ضمن عقد را داشته باشد و وکیل طلاق بتواند برپایه‌ی این موارد اقدام به دریافت حکم طلاق نماید. شرایط طلاق از طرف زن نیز مشخص است.

وکیل طلاق مهریه نفقه شیراز
وکیل طلاق مهریه نفقه شیراز

هزینه وکیل طلاق یا هزینه وکیل دعاوی خانواده و مهریه و .. همگی مربوط به است به شرایط و حق الوکاله شخص وکیل که پس از ارتباط تلفنی قابل اظهار خواهد بود.

همچنین این دفتر وکالت آماده ارائه خدمات حقوقی به موکلین در شهرهای نزدیک و پیرامونی شیراز با شرایط ویژه است.

درباره ی gardanandeh

همچنین ببینید

وکیل سفته شیراز قانون چک

قانون چک ، سفته و اسناد تجاری- وکیل در شیراز

وکیل چک و سفته در شیراز و قانون چک در این پست به موضوع قانون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 8 =